ağrı doğubayazıt Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:19

ağrı doğubayazıt Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü

ağrı doğubayazıt  Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü
Son Güncelleme :

15 Ağustos 2018 - 1:20

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Mesleki Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 100 km, ilçe merkezine olan uzaklığı ise 5 km’dir. Okul, Sanayi Mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca Okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır.

VİZYON

Türk Milli Eğitiminin Genel Amaç ve Temel İlkeleri doğrultusunda; halkımızın teknik ve mesleki eğitim ihtiyaçlarını karşılayan, başarıyı ilke edinmiş, çevresine yol gösteren, bilimi ve teknolojiyi rehber edinerek kaliteli hizmet sağlayan, etkin bir mesleki eğitim merkezi olmaktır.

MİSYON

Öğrencilerimize meslekleriyle ilgili teknolojik bilgileri kazandırmak, becerikli, kendine güvenen, sorumluluk duygusunu gelişmiş, bilgisini pratikle birleştiren, iyi iletişim kuran, milli değerlerine bağlı değişime açık yenilikçi bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek