ağrı doğubayazıt Hüseyin Celal Yardımcı Kurtuluş Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 13:49

ağrı doğubayazıt Hüseyin Celal Yardımcı Kurtuluş Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Hüseyin Celal Yardımcı Kurtuluş Ortaokulu
Son Güncelleme :

26 Ağustos 2018 - 2:40

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Hüseyin Celal Yardımcı Kurtuluş Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, İshakpaşa Mahallesi Iğdır caddesinde bulunmaktadır. Okul, 19 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Bölgesinde teknik, bilimsel ve dil alanlarında kaliteli eğitim veren, veli ve öğrencilerce güvenle tercih edilen milli ve insani değerleri kazanmış, üretken bireyleri yaşama ve yüksek öğrenime hazırlayan seçkin bir eğitim ve öğretim kurumu olmak.

MİSYON

Öğrencilerin Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları ve Milli Eğitim İlkelerine uygun olarak; gelişen teknolojiyi yakından izleyerek ve kültürümüzden gelen yöresel işlerin yaşatılmasını; iş ve hizmet sektörüne uygun üretken bireyler haline gelmesini sağlamak.

× Online Destek