ağrı doğubayazıt Hasan Çoktin Cumhuriyet Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:11

ağrı doğubayazıt Hasan Çoktin Cumhuriyet Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Hasan Çoktin Cumhuriyet Ortaokulu
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 1:21

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Hasan Çoktin Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Çiftepınar Mahallesi Belediye Caddesinde bulunmaktadır. Okula ulaşım şehir içi minibüsleriyle sağlanmaktadır. Okul, 38 öğretmen ve 24 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TEKLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

İSTİYORUZ Kİ, 1-Öğrencilerimize iyi birer model olalım. 2-Amacımız bilgiyi öğretmek olmaktan çıksın , bilgiye ulaşmayı öğretmek olsun. 3-Öğrencilerimizin kendilerini tanımalarında , gizli güçlerinin farkına varmalarında yol gösterici olabilelim. 4-İyi öğretimin yanında iyi eğitimde verebilelim. 5-Okulumuzu en üst düzeye ulaştırabilmek için Öğretmenlerimizin Öğrencilerimiz ve Velilerimizle hepimiz aynı amaç için el ele verip birlikte özverili çalışabilelim. BİLİYORUZ Kİ OKULLAR ANCAK ÖĞRETMENLERİ KADAR İYİDİR.

MİSYON

BİZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN 1-Öğrenme becerilerini kazanmış, bilgili, becerikli bireyler olarak, yetişmelerine imkân sağlamak. 2-Onların gelişmelerinde yol gösterici olmak. 3-Çağımızın gereklerine cevap verebilen, yetenekli, Atatürkçü, Vatanını,Milletini ve Bayrağını seven, MUTLU BİREYLER OLABİLMELERİ İÇİN VARIZ.

× Online Destek