ağrı doğubayazıt Hani Baba Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 13:02

ağrı doğubayazıt Hani Baba Anaokulu

ağrı doğubayazıt Hani Baba Anaokulu
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2018 - 4:28

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Hani Baba Anaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Yeni Mahalle Sarısu Sokakta bulunmaktadır. Okulun ilçe merkezine olan uzaklığı 3 km’dir. Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imaknı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen, ve yarattığı değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli çocuklar yetiştirmektir.

MİSYON

Ulusal ve evrensel değerleri, birikimleri kavrayan ve onlara katkıda bulunan; değişim ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireylerin yetişmesine yardımcı olmak.

 

 

× Online Destek