ağrı doğubayazıt Halk Eğitim Merkezi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:41

ağrı doğubayazıt Halk Eğitim Merkezi

ağrı doğubayazıt Halk Eğitim Merkezi
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 1:40

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Halk Eğitim Merkezine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Çifte Pınar Mahallesi Rıfkı Başkaya Caddesinde bulunmaktadır. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır.

İlerleyen zamanlarda okula yeni bilgiler eklenecektir…

VİZYON

İlgi, istek ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda gereken bilgi ve becerilerle donatılmış, her ortamda bilim ve teknolojiyi izleyebilen bireyleri topluma kazandıran, yeni hedeflerin belirlenmesinde çağdaş, önder ve paylaşımcı bir merkez olmak.

MİSYON

Türk Milli Eğitimin genel amaçları ve temeL ilkeleri doğrultusunda “ Önce İnsan ” düşüncesini benimseyerek, bireylerin ilgi, istek, ihtiyaç ve yeteneklerine göre bilgi ve beceri eksikliklerini tamamlayarak, ulusal ve evrensel kültür değerlerinin yaşatılıp, yaygınlaştırılması ve genç kuşaklara aktarılmasını sağlamak. HEDEFLERİMİZ Mevcut olan fiziki mekanların etkin kullanımının sağlanması. Eğitim-Öğretim kalitesinin yükseltilmesi için, hizmet içi personel eğitim seminerlerinin düzenlenmesi. Fiziki kapasitenin geliştirilerek, kursiyerlerle işbirliği içinde çalışmaları yürütmek. Bilgi paylaşımı amacıyla diğer merkezlerle etkili iletişim sağlamak. Kurs, faaliyet ve etkinliklerdeki eğitim-öğretim kalitesini yükseltilmesi için, kursiyerlerle sürekli bilgi alış-verişinde bulunmak. Ulusal ve Evrensel kültür değerlerinin yaşatılıp, yaygınlaştırılması yönünde çalışmalar yapmak. Üretime yönelik kurs ve faaliyetlerin arttırılması yönünde çalışmalar yapmak.

× Online Destek