ağrı doğubayazıt Güllüce İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 12:17

ağrı doğubayazıt Güllüce İlkokulu

ağrı doğubayazıt Güllüce İlkokulu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2018 - 0:58

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Güllüce İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Güllüce köyünde bulunan okulun  Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 47 km’dir. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 2 adet lojmanı da olmasına karşın lojmanlar derslik olarak kullanılmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Atatürk düşünce sistemini temel alan ve bilimin kesiştiği bir çizgide, çocuklara bilgi çağının gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandıran, Yeni görüşler getirme yetenekleri veren, öğrenmeyi öğreten bir kurumuz. Öğrencilerimizin özgüven sahibi, düşündüklerini ifade edebilen, kendi kendine yetebilen, sorunlara çözüm üretebilen, ailesine ve topluma yararlı bireyler olarak yetişmelerine imkân sağlamak için varız.

MİSYON

Geleceği tahmin eden değil, geleceği gören bireyler yetiştiren özgün bir okul olmak.

 

× Online Destek