ağrı doğubayazıt Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:44

ağrı doğubayazıt Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

ağrı doğubayazıt Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 1:23

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okula ulaşım belediye dolmüşlarıyla sağlanmaktadır. Okul, Barış Mahallesi Ağrı Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 7 öğretmen ve 6 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur.  Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir. Ayrıca Okul, Rıza Ertuğrul Eryılmaz Anadolu lisesinin 4. katında eğitim ve öğretim vermektedir.

VİZYON

Okulda verilen bilgileri becerileriyle birleştiren, sorumlu, empatik, sempatik ve kaliteli sağlık personelinin yetiştiği bölgemizdeki tek adres olarak tercih edilirken fark yaratan ve saygınlığı olan güzide bir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olmak.

MİSYON

Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda ; Toplumun sağlık personeli ihtiyacını karşılamak amacıyla mesleki bilgi ve becerilerle donatılmış, sağlık hizmetlerinin kalitesini daha da yükseltecek, sağlık hizmetlerine güveni artıracak, kendisi ve toplumuyla barışık, mesleğiyle ilgili yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli kendini yenileyen milli, manevi, ahlaki ve insani değerleri benimseyen sağlık elemanları yetiştirmektir.

 

 

× Online Destek