ağrı doğubayazıt Gazi Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:23

ağrı doğubayazıt Gazi Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Gazi Ortaokulu
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 0:28

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Gazi Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Büyük Ağrı Mahallesi Çeşme sokakta bulunmaktadır. Okula ulaşım öğretmen servisi ve belediye servisiyle sağlanmaktadır. Okul, 23 öğretmen ve 18 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

2014-2015 eğitim öğretim yılı sonuna kadar kademeli olarak “Toplam Kalite Yönetimini” okulumuzda %100 başarıya ulaştırmak.

MİSYON

Anayasamız, Milli Eğitim Bakanlığı temel kanun ve yönetmelikleri , Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda; Okulumuzun genç öğretmen ekibi ve çevre ile olan güçlü iletişim bağımızla hedeflerimizi gerçekleştirmektir. Gerekli kurs ve sınavlarla DPYBS’de arzu edilen % 40’lık başarı düzeyine ulaşmaktır. Öğrencinin kendisini değerli hissetmesini sağlamak en büyük amacımızdır.

 

× Online Destek