ağrı doğubayazıt Gazi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:41

ağrı doğubayazıt Gazi İlkokulu

ağrı doğubayazıt Gazi İlkokulu
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 1:36

AĞRI – DOĞUBEYAZIT Gazi İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, ilçe merkezine 5 km uzaklıktadır. Okula ulaşım öğretmen servisi ve belediye otobüsleriyle sağlanmaktadır. Okul, Büyük Ağrı  Mahallesi Çeşme Sokakta bulunmaktadır . Okul, 23 öğretmen ve 18 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir.  Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

2018-2019 eğitim öğretim yılı sonuna kadar kademeli olarak “Toplam Kalite Yönetimini” okulumuzda %100 başarıya ulaştırmak.

MİSYON

Anayasamız, Milli Eğitim Bakanlığı temel kanun ve yönetmelikleri , Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda; Okulumuzn genç öğretmen ekibi ve çevre ile olan güçlü iletişim bağımızla hedeflerimizi gerçekleştirmektir. . Gerekli kurs ve sınavlarla SBS ve PBYS’larında arzu edilen % 40’lık başarı düzeyine ulaşmaktır. Öğrencinin kendisini değerli hissetmesini sağlamak en büyük amacımızdır.

× Online Destek