ağrı doğubayazıt Fevzi Çakmak İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 12:12

ağrı doğubayazıt Fevzi Çakmak İlkokulu

ağrı doğubayazıt Fevzi Çakmak İlkokulu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2018 - 1:36

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Fevzi Çakmak İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Ahmedi Hani Mahallesi Yıldız sokakta bulunmaktadır. Okul, 6 öğretmen ve 6 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Tercih edilen, seçkin bir okul ortamı oluşturup, başarıları ile bilinen tanınan bir okul haline gelip, ahlaklı, kendine güvenen, girişken, hedefleri belli olan, ileriye dönük, araştıran, sorgulayan, ufku geniş, başarıyı ilke edinmiş nesiller yetiştirmek.

MİSYON

Veli ile işbirliği içerisinde, öğrenci ile empati kurarak, anlayış ve hoşgörü, birebir ilgi, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde başarıya giden yolda, emin adımlarla ilerleyen bireylerle bir rota izlemek.

 

× Online Destek