ağrı doğubayazıt Fatımatü Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:40

ağrı doğubayazıt Fatımatü Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

ağrı doğubayazıt Fatımatü Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 1:45

Fatımatü Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Fatımatü Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Ahmedi Hani Mahallesi Abdürrezzak Aladağ Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 28 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur.  Ayrıca okulun 60 kişilik pansiyonu da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizce ve Arapçadır.

VİZYON

Öğrencilerimizin zihninde, insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlâka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak; Yükseköğretim kurumlarının tümüne öğrenci göndermek ve çevrede birinci derecede tercih edilen Okul olmak.

MİSYON

Okulumuzda eğitim öğretim programı ve çevre faktörleri dikkate alınarak öğrencilerimizin duygu düşünce ve yeteneklerini geliştirmelerine ortam hazırlamak; Dinsel, Ahlaki ve Felsefi bir bakış açısı kazanmalarına yardımcı olmak; bir üst öğrenim için gerekli eğitimi vermek.

× Online Destek