ağrı doğubayazıt Fatih Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:42

ağrı doğubayazıt Fatih Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Fatih Ortaokulu
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 2:30

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Fatih Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Uluyol Mahallesi Leylak sokakta bulunmaktadır. Okula ulaşım okulun servisi ile sağlanmaktadır. Okul, 17 öğretmen ve 11 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ  öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun satranç turnuvası ve voleybol turnuvası gibi sportif başarıları ile Öğrencilerine önemli oranda Anadolu Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi kazandırma gibi eğitimsel başarıları vardır.

VİZYON

Teknolojik imkanlarla donanmış, çağdaş ve bilimsel tüm gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, okulumuz içerisinde; işinde uzman, yaratıcı ve yenilikçi elemanlarıyla temin ettiği kaynakları en iyi şekilde kullanarak vereceği eğitim-öğretim ile ortaokullar arasında örnek bir okul olmak.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,Türk Milletinin milli,ahlaki,insani,manevi kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren,insan haklarına saygılı,topluma yararlı,yapıcı ve verimli insanlar yetişmektir.

 

× Online Destek