ağrı doğubayazıt Esnemez Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

19 Mayıs 2021 - 00:37

ağrı doğubayazıt Esnemez Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Esnemez Ortaokulu
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2018 - 4:15

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Esnemez Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Esnemez köyünde bulunan okulun  Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 27 km’dir. Okula ulaşım köy servisleri ve öğretmen servisi ile sağlanmaktadır. Okul, 10 öğretmen ve 9 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TEKLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Esnemez Ortaokulu Vizyonumuz Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Esnemez Ortaokulu Misyonumuz Biz; Atatürk İlke Ve İnkılâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

× Online Destek