ağrı doğubeyazıt Rıza Ertuğrul Eryılmaz Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:44

ağrı doğubeyazıt Rıza Ertuğrul Eryılmaz Anadolu Lisesi

ağrı doğubeyazıt Rıza Ertuğrul Eryılmaz Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 1:18

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Doğubayazıt Rıza Ertuğrul Eryılmaz Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okula ulaşım şehir içi servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, Barış Mahallesi Ağrı Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 37 öğretmen ve 24 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur.  Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kömür ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Türk Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda Atatürk İlke ve İnklaplarına bağlı, Cumhuriyetin temel niteliklerini benimseyen, insan haklarına saygılı,düşünüp sorgulayan,becerikli, kendisine güvenen, ülkesine ve milletine bağlı bireyler yetiştirmek

MİSYON

Kısa zamanda okulumuzu, ilimizin ve bölgemizin nitelikli eğitim veren en saygın ve en tercih edilebilir okulu haline getirmektir.

× Online Destek