ağrı doğubayazıt Çiftlik İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:52

ağrı doğubayazıt Çiftlik İlkokulu

ağrı doğubayazıt Çiftlik İlkokulu
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 0:40

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Çiftlik İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Çiftlik köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 14 km’dir. Okula ulaşım servisle ve köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Okul, 6 öğretmen ve 6 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Türk Milli Eğitiminin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda topluma faydalı, çevresinde örnek olarak gösterilen bireyler yetiştiren ve çevresine bilgi,görgü; umut ve mutluluk yayan bir kurum olmak amacında ve azmindeyiz.

MİSYON

İlk öğretmen Atatürk’ ün önderliğinde yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı kişilik gelişimini tamamlamış, güçlüklere göğüs gerebilen, yeniliklere açık, hoşgörülü, farklı fikir ve tutumlara saygılı olarak yetiştirebilmektir.

 

 

× Online Destek