ağrı doğubayazıt Bereket İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:52

ağrı doğubayazıt Bereket İlkokulu

ağrı doğubayazıt Bereket İlkokulu
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 0:27

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Bereket İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Bereket köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 16 km’dir. Okula ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun son derece kullanışlı lojmanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Gelenek görenek ve kültürünü köklü ve deneyimli kurumsal yapısıyla bir nesilden ötekine taşıyan, bilgi çağında ve geleceğin Türkiye´sinde etkin rol alan, sürekli gelişen, yenilikçi, öncü ve örnek bir kurum olmaktır.

MİSYON

Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, gelişime açık, öğrenmeyi öğrenmiş, iletişim becerileri gelişmiş, sorun çözme becerisine sahip, üretken, yaratıcı, özgüvenli, girişimci, etik değerleri özümsemiş, ulusal ve küresel değerlere sahip, sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

 

× Online Destek