ağrı doğubayazıt Bayır Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 12:23

ağrı doğubayazıt Bayır Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Bayır Ortaokulu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2018 - 0:38

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Bayır Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Kutlubulak köyünün Bayır mezrasında bulunan okulun  Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 27 km’dir. Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Okul, 7 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı olmasına karşın lojman ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Vizyonumuz, edindiği bilgiyi insanlık ve ülkesi adına en iyi biçimde kullanmak isteyecek, özgür düşünceli, sağduyulu ve güzel ahlaklı bireylerin yetişmesine vesile olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz, fiziki eksiklerimizi mümkün olduğunca telafi ederek, çocuklarımıza samimi bir eğitim-öğretim ortamı sunmak, bu ortam dahilinde onları gün be gün ortak hedeflerimize doğru taşımaktır.

× Online Destek