ağrı doğubayazıt Atatürk İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:17

ağrı doğubayazıt Atatürk İlkokulu

ağrı doğubayazıt Atatürk İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 0:55

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Atatürk İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Çiftepınar Mahallesi Ezgi sokakta bulunmaktadır. Okul, 18 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

VİZYONUMUZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK; ÖĞRENCİLERİMİZİ KABİLYETLERİ ÖLÇÜSÜNDE EN ÜST DÜZEYE ÇIKARARAK, ONLARI İLÇEMİZDE İLK SIRAYA VE İL DÜZEYİNDE İLK ÜÇ OKUL SIRALAMASI İÇİNDE YER ALMASINI, TÜRKİYE EĞİTİMİ GENELİ İÇİN DE %50 VE ÜZERİNE ÇIKARMAKTIR. OKULUMUZU; YENİLİKÇİ VE TOPLUM TARAFINDAN BENİMSENEN, ÇEVRESİN DE ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR EĞİTİM YUVASI YAPMAK.

MİSYON

MİSYONUMUZ İDARECİSİ, ÖĞRETMENİ, ÖĞRENCİSİ VE VELİSİ İLE BİRLİKTE AYNI İLKE ETRAFINDA BİRLEŞEN OKULUNA ÇÖZÜM ÜRETEN VE OKULUNU KUCAKLAYAN HER TÜRLÜ OLUMSUZLUKLARDA KENDİSİNE DE GÖREV DÜŞECEĞİNİ DÜŞÜNEN ÇAĞDAŞ, YARATICI, KATILIMCI BİREYLER YETİŞTİRMEK.

× Online Destek