ağrı doğubayazıt Atabakan İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:11

ağrı doğubayazıt Atabakan İlkokulu

ağrı doğubayazıt Atabakan İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 1:13

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Atabakan İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Atabakan köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 11 km’dir. Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okula ulaşım güvenli ve rahat kara yolundan sağlanmaktadır. Okulun İnternet imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı da bulunmasına karşın lojman sınıf olarak  kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Okul Veli Bütünleşmesiyle Eğitim-Öğretim, Çalışanlar Arası İlişkiler Çevre Düzenlemesi ve Sosyal Faaliyetlerle Ağrı’nın Saygın Okullar Arasında Yer Almaktır.

MİSYON

Biz Öğrencilerimizi Milli Eğitimin Temel İlkeleri Doğrultusunda Kendi Kendine Yetebilen, Özdeğerlendirme Yapabilen, Özyönetim Sahibi, Özgün Düşünebilen, Üreten, Hayata Sevgi ve Umutla Bakabilen, Hoşgörülü Bireyler Olarak Yetiştirmektir İçin Varız.

 

× Online Destek