ağrı doğubayazıt Alıntepe İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:21

ağrı doğubayazıt Alıntepe İlkokulu

ağrı doğubayazıt Alıntepe İlkokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 20:27

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Alıntepe İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Alıntepe köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 18 km’dir. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun İş Adamları, Avukat ve Öğretmen gibi meslek gruplarına sahip bireyler yetiştirme başarısı vardır.

VİZYON

İlkokulun bütün sınıflarında sağladığımız eğitimle, güçlü bir kimliğe sahip, başarıyı hedefleyen ve arzulayan, yenilikçi,lider olabilen, Türkiye kimliğine sahip olduğu kadar dünya vatandaşı niteliklerine sahip olan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ahlaklı gençler yetiştirmektir.

MİSYON

Eğitim-öğretim hizmetini yerine getirirken öğrenci gelişimine uygun,toplum yararını gözeten bireyler topluma kazandırmak.

 

× Online Destek