ağrı doğubayazıt Ahmedi Hani İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 13:49

ağrı doğubayazıt Ahmedi Hani İlkokulu

ağrı doğubayazıt Ahmedi Hani İlkokulu
Son Güncelleme :

26 Ağustos 2018 - 2:44

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Ahmedi Hani İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Hasankeyf Mahallesi Defne sokakta bulunmaktadır. Okul, 19 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

DOĞUBAYAZIT HALKININ,ÇOCUKLARININ EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YARIŞTIKLAR, TEKNOLOJİYİ KULLANAN AYRICALIKLI VE MUTLU BİR OKUL TOPLUMU OLMAKTIR. İSTİYORUZ Kİ… OKULUMUZDA ÖĞRENME,TEMEL İHTİYAÇ KABUL EDİLSİN. İSTİYORUZ Kİ… OKULUMUZDA HER VELİ ÖĞRENCİSİNE SOSYAL,KÜLTÜREL VE ÖĞRENME İÇİN HERTÜRLÜ FIRSATIN VERİLDİĞİNİ BİLSİN. İSTİYORUZ Kİ… OKULUMUZDA HEM ÖĞRETENLER HEMDE ÖĞRENENLER BİRBİRLERİNİN ÖĞRENMESİNE VE BİRBİRLERİNİN GELİŞİMİNE YARDIMCI OLMANIN ÖNEMİNE İNANSIN. İSTİYORUZ Kİ… OKULUMUZDA,HERKES HERGÜN DAHA İYİYE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞSIN.

MİSYON

TÜRK MİLLİ EĞİTİM AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ BİLGİ VE BECERİLERİ KAZANMIŞ TOPLUMA UYUMLU ÜRETKEN BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR. İNANIYORUZ Kİ… ÖĞRENCİLERİN ÖĞRENMEYİ ÖĞRENMESİ İLK ÖNCELİKTİR. İNANIYORUZ Kİ… ÖĞRENCİLER BÜTÜN ÇALIŞMALARIMIZIN ODAK NOKTASIDIR VE AMAÇLARIMIZA TEMEL OLUŞTURUR. İNANIYORUZ Kİ… BİZ BİRBİRİMİZİ ÖĞRENCİLERİN, VELİLERİN VE TOPLUMUN SÜREKLİ GELİŞEN BEKLENTİLERİNE AYAK UYDURACAK ŞEKİLDE GELİŞTİRMEK İÇİN YÜREKLENDİRİRİZ. İNANIYORUZ Kİ… BİZ HEPİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARISINI ARTIRMAK İÇİN KARŞILIKLI OLARAK SORUMLULUK ALIR VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIRIZ. İNANIYORUZ Kİ… BİZ BİRBİRİMİZE VE KENDİMİZE ÖĞRENCİMİZE BİR BİREY OLARAK SAYGI DUYAR ONLARI KORUYUP, GÖZETTİRİRİZ. İNANIYORUZ Kİ… BİZ FARKLIYIZ. YETENEKLİ ENERJİK COŞKULU VE ÜRETKENİZ.

× Online Destek