ağrı doğubayazıt A Takımı-Savaş Ay Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:52

ağrı doğubayazıt A Takımı-Savaş Ay Anadolu Lisesi

ağrı doğubayazıt A Takımı-Savaş Ay Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 0:21

AĞRI – DOĞUBAYAZIT A Takımı – Savaş Ay Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul 15 dakika yürüme mesafesindedir ve servisle ulaşım imkanı bulunmaktadır. Okul, Ahmedi hani Mahallesi Ağrı Caddesi Doğan Sokakta bulunmaktadır. Okul, 40 öğretmen ve 23 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur.  Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Bilimsel teknolojik esas ve yeniliklere açık, çevre ve ülke ihtiyaçlarına uygun, disiplinli ve metotlu çalışan, kendisini geliştiren ve yenileyen bir yüksek öğretim kurumuna hazırlanan, maddi ve manevi bakımdan donatılmış etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Öğrencilerimizin kişisel yeteneklerini ön plana alarak, öğrencilerin bilgi sahibi olmalarını, beceri ve kendine güven kazanmalarını, çevresi ile dengeli iletişim kuracak davranış kazanmalarını, olaylara her cepheden tarafsız bakmalarını, günümüzün gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek bilgi ve beceri kazanmalarını, ailesi ve arkadaşları ile işbirliği yapabilme ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını sağlamak.

 

× Online Destek