ağrı doğubayazıt 75. Yıl İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:33

ağrı doğubayazıt 75. Yıl İlkokulu

ağrı doğubayazıt 75. Yıl İlkokulu
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 23:54

AĞRI – DOĞUBAYAZIT  75. Yıl İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul,Hürriyet Mahallesi Sazlık sokakta bulunmaktadır. Okul, 16 öğretmen ve 14 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Hürriyet mahallesi halkının çocuklarının eğitimini gerçekleştirmek için yarıştıkları, teknolojiyi kullanan ayrıcalıklı ve mutlu bir okul toplumu olmaktır. *İSTİYORUZ Kİ -Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. -Okulumuzda her veli, öğrencisine sosyal, kültürel ve öğrenme için her türlü fırsat verildiğini bilsin. -Okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. -Okulumuzda, herkes hergün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

MİSYON

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, topluma uyumlu, üretken bireyler yetiştirmektir. *İNANIYORUZ Kİ -Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir. -Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur. -Biz, birbirimizi öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilkde geliştirmek için yüreklendiririz. -Biz, hepimiz öğrencilerimizin başarısını artırmak için karşılıklı olarak sorumluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız. -Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Öğrencimize bir birey olarak saygı duyar onları koruyup gözetiriz. FARKINDAYIZ Kİ -Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz.

 

 

× Online Destek