ağrı doğubayazıt 14 Nisan Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 16:04

ağrı doğubayazıt 14 Nisan Ortaokulu

ağrı doğubayazıt 14 Nisan Ortaokulu
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 0:13

AĞRI – DOĞUBEYAZIT 14 Nisan Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Ahmedi Hani Mahallesi Burhan Dumlu Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 22 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

4 NİSAN İLK VE ORTAOKULU Okulu olarak hedefimiz, anaokul yaşlarından başlayarak, ilköğretimin son sınıfına kadar sağladığımız eğitimle, güçlü bir kimliğe sahip, başarıyı hedefleyen, yenilikçi, yaratıcı, lider olabilen, toplum tarafından takdir edilen, Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, ahlaklı bireyler yetiştirmektir.

MİSYON

Geleceğin dünyasına şekil verecek, çalışkan, ufku geniş, sağlam karakterli, dürüst, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan örnek öğrenciler yetiştirmek.

× Online Destek