Diyadin Toklucak İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

5 Aralık 2021 - 06:00

Diyadin Toklucak İlkokulu

Diyadin Toklucak İlkokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 23:04

Diyadin Toklucak İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Toklucak köyünde bulunmakla beraber il ve ilçe merkezine 25 km uzaklıktadır. Ulaşım amaçlı servisler mevcuttur. 1 kadrolu, 2 sözleşmeli olmak üzere 3 öğretmen görev yapmaktadır. Okulumuzda 81 öğrenci ve 5 derslik bulunmaktadır. Sosyal faaliyetler yoktur. 1 lojman mevcuttur. Eğitimi örgün olup İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi soba’dır.

VİZYON 

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş,ahlaklı, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş , vatanını seven,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bireyler yetiştirmektir.

toklucak İlkokulu Diyadin/AĞRI

 

× Online Destek