Tendürek Dağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 06:15

Tendürek Dağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Tendürek Dağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 2:22

Tendürek Dağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Ağrı il merkezine 60 kilometre uzaklıkta olup Diyadin ilçe merkezindedir. 25.000 nüfuslu bir ilçedir. Toplamda 14 öğretmen, 178 öğrenci ve 6 derslik bulunmaktadır. Ders başlangıç saati 08.00, bitiş saati ise 17.00’dır. Isınma sistemi kaloriferdir. Hiç bir şekilde ulaşım sıkıntısı yaşanmaz.

Vizyon
Eğitim verdiği alanlarda etkili, nitelikli ve teknolojiyi takip edebilen, özgüveni tam bireyler yetiştirerek, öğrencisi olmaktan övünç duyulan,eğitimi,disiplini ve sosyal faaliyetlerdeki başarısı ile yakın gelecekte ilçesinin,ve daha sonra ilinin en iyi okulu olmaktır.
Misyon
Yasalar ve Milli Eğitim Bakanlığının mevzuatı çerçevesinde verilen imkan ve yetkileri en iyi şekilde kullanarak ; Evrensel ilke ve değerlere duyarlı,Atatürkçü düşünce sistemini benimsemiş,ulusal ve evrensel düzeyde yeterli bilgi ve donanıma sahip meslek sahibi bireyler ve geleceğin iyi eğitimli annelerini yetiştirmektir.
× Online Destek