Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı diyadin tavla ilkokulu

ağrı diyadin tavla ilkokulu

Ağrı Diyadin Tavla İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Tavla Köyünde bulunan Tavla ilkokulu  ilçe merkezine 7 km, il merkezine 64 km uzaklıkta olup ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Öğrenim şekli tam gün olup toplamda 2 öğretmen, 88 öğrenci ve 4 derslik bulunmaktadır. 1 adet lojman bulunmasına rağmen kullanılmayacak haldedir.Isınma şekli sobadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

diyadin tavla-ilkokulu

İlginizi Çekebilir...!  ağrı diyadin boyalan ilkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek