Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Ağrı Diyadin Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu

Ağrı Diyadin Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu

Ağrı Diyadin Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İl merkezine 60 km , İlçe merkezine 4 km uzaklıkta olup ulaşım servislerle sağlanmaktadır. İl merkezinden İlçeye saat 5:30 kadar araç bulunmaktadır. İlçe içerisinde taksiler çalışmaktadır. 16 öğretmen, 224 öğrenci, 12 derslik bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar sınıfı, yemekhane, spor salonu vs. bulunmaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli tam zamanlıdır.

Vizyon
Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olmaktır.
Misyon
Mutlu, Öz güvenli, Başarılı, Araştırmacı, Sorgulayan, İletişim Becerileri Gelişmiş, Ekip Çalışmasına Yatkın, Eleştirel ve Yaratıcı Düşünen, Kendi Öğrenmesinin Sorumluluğunu Üstlenen, Öğrenmenin ve Gelişmenin Keyfine Varan, Öz Disiplin Sahibi, Güçlü ve Zayıf Yönlerinin Farkında Olan, Yeniliğe ve Gelişime Açık, Başkalarının Gereksinimlerine Duyarlı, Hak, Adalet, Sorumluluk, Dürüstlük ve Doğruluk Kavramlarını İlke Edinmiş, Kendi Kültürünü Özümsemiş, Farklı Kültürlerin Görüş ve Değerlerine Saygı Duyan Dünya İnsanları Yetiştirmektir.

DİYADİN – ŞEHİT POLİS GÖKHAN KİRAZLI ORTAOKULU

İlginizi Çekebilir...!  Ağrı Diyadin Yeniçadır İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek