Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 05:16

Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu

Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu
Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 0:38

Şehit Polis Gökhan Kirazlı Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İl merkezine 60 km , İlçe merkezine 4 km uzaklıkta olup ulaşım servislerle sağlanmaktadır. İl merkezinden İlçeye saat 5:30 kadar araç bulunmaktadır. İlçe içerisinde taksiler çalışmaktadır. 16 öğretmen, 224 öğrenci, 12 derslik bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar sınıfı, yemekhane, spor salonu vs. bulunmaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli tam zamanlıdır.

Vizyon
Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olmaktır.
Misyon
Mutlu, Öz güvenli, Başarılı, Araştırmacı, Sorgulayan, İletişim Becerileri Gelişmiş, Ekip Çalışmasına Yatkın, Eleştirel ve Yaratıcı Düşünen, Kendi Öğrenmesinin Sorumluluğunu Üstlenen, Öğrenmenin ve Gelişmenin Keyfine Varan, Öz Disiplin Sahibi, Güçlü ve Zayıf Yönlerinin Farkında Olan, Yeniliğe ve Gelişime Açık, Başkalarının Gereksinimlerine Duyarlı, Hak, Adalet, Sorumluluk, Dürüstlük ve Doğruluk Kavramlarını İlke Edinmiş, Kendi Kültürünü Özümsemiş, Farklı Kültürlerin Görüş ve Değerlerine Saygı Duyan Dünya İnsanları Yetiştirmektir.

DİYADİN – ŞEHİT POLİS GÖKHAN KİRAZLI ORTAOKULU

× Online Destek