Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

30 Kasım 2021 - 06:52

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 23:32

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il ve ilçe merkezine 500 metre uzaklıkta olup ulaşımı servis ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Okulumuz jeotermal ile ısınmaktadır. Okulumuzda lojman bulunmamaktadır. Okulumuzda 28 öğretmen, 610 öğrenci ve 21 derslik bulunmakla beraber kütüphanesi, yemekhanesi ve laboratuvarı da mevcuttur. Öğretim şekli normaldir.

Vizyon
Biz Diyadin Anadolu Lisesi olarak; bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az bir yabancı dili çok iyi bilen, yüksek moral değere sahip, dünyanın her yerine bilgi, beceri ve üstün karakteri ile örnek bireyler yetiştirmek istiyoruz.
Misyon
Diyadin Anadolu Lisesi olarak; çağdaş eğitim teknolojilerini kullanan, demokratik katılımı uygulayan, farklılıkları ile övünen toplumun sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerine yanıt veren, mutlu, başarılı ve çevresi ile barışık ve kendine yetebilen öğrenciler yetiştirmek.

DİYADİN – Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi

× Online Destek