Diyadin Omuzbaşı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 16:39

Diyadin Omuzbaşı İlkokulu

Diyadin  Omuzbaşı İlkokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 23:11

Diyadin Omuzbaşı İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İl merkezine 55 km, ilçe merkezine 7 km uzaklıkta olup Omuzbaşı köyündedir. Okulumuzda 5 öğretmen, 77 öğrenci ve 5 derslik bulunmaktadır. Sosyal faaliyetler yetersizdir. Okulda lojman vb. yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon Diyadin Omuzbaşı İlkokulu

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşüncelerine saygı duymaktır.

AĞRI – DİYADİN – Omuzbaşı İlkokulu

× Online Destek