Diyadin Merkez Gazi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 15:56

Diyadin Merkez Gazi İlkokulu

Diyadin Merkez Gazi İlkokulu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 23:56

Diyadin Merkez Gazi İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Diyadin ilçe merkezine yaklaşık 500 metre uzaklıktadır. Ulaşımı kolaylıkla sağlanmaktadır. 11 öğretmen, 205 öğrenci ve 5 derslik bulunmakla beraber sosyal alanlar da mevcuttur. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir.

 

VİZYON

 Gazi İlkokulu olarak; Günümüz dünyasının mevcut imkanlarıyla geleceğin mükemmel dünyasını oluşturacak, kendisine güvenen dürüst, ahlaki değerlere bağlı, mutlu ve özgür bireyler yetiştirmeyi. HEDEFLİYORUZ.  Öğrenci merkezli, teknolojik destekli, ekip ruhuna sahip, disiplinli ve çağdaş bir okul yaratacağımıza İNANIYORUZ.

MİSYON

 Öğrencilerimizi Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik, lider özelliklerine sahip, okuluna, vatanına ve milletine bağlılık duygusu gelişmiş, Türk Milli Eğitiminin amaç ve ilkeleri ile evrensel değerleri özümsemiş bireyler olarak yetiştirmek.  Gelişen, değişen başarının esas olduğu, dünyada bireysel ve toplumsal sorumluluklarını gerektirdiği gibi yerine getirebilen, kendisini gerçekleştirmiş, bedensel, zihinsel, sosyal, psikolojik ve ahlaki yönden gelişebilen mutlu, özgür, sağlıklı ve erdemli bireyler yetiştirmektir.

Merkez Gazi İlkokulu

× Online Destek