Diyadin Karapazar Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 20:45

Diyadin Karapazar Ortaokulu

Diyadin Karapazar Ortaokulu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 1:53

Ağrı Diyadin Karapazar Ortaokulu nerededir,nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Ağrı’nın Diyadin İlçesine bağlı Karapazar köyünde bulunan Karapazar Ortaokulu İlçe merkezine 16, İl merkezine 50 kilometre uzaklıktadır. Öğretim şekli örgün olup ders başlama saati08.20, ders bitiş saati 16.10’dur. Toplamda 15 öğretmen, 220 öğrenci, 11 derslik bulunmaktadır. Ayrıca 1 Fen Laboratuvarı, 1 yemekhane,1 kütüphane ve 1 de rehber öğretmen mevcuttur. Isıtma sistemi kaloriferdir.

Vizyon
Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin, İstiyoruz ki… Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin, İstiyoruz ki… Okulumuzda, hem öğretenler, hem de öğrenenler, birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişmesine yardımcı olmanın önemine inansın, İstiyoruz ki… Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye, daha güzele ve daha mükemmele ulaşmak için çalışsın, İstiyoruz ki… Okulumuzda bulunan öğrencilerimiz, çalışan öğretmen ve personelimiz, Karapazar İlköğretim Okulu´nda olmaktan büyük gurur duysun, İstiyoruz ki… Okulumuz emsalleri arasında her gün daha iyi ve “ en iyi “ olsun.
Misyon
BİZ… Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların yurt sevgisi ile dolu Atatürk’ü ve Atatürkçülüğü iyi anlamış, geleceğe umutla bakan, kendisi ve çevresi ile barışık, bilgili, becerikli, cesur, ülke kalkınmasında severek görev alma isteği duyan, kendini önemseyen, özgüvenli bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara çağımızın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve beceriler kazandırmak, öğrenci, veli, çalışan ve çevrenin beklentilerine cevap vermek ve etrafımızı güneş gibi aydınlatmak için VARIZ. Bizim misyonumuz budur.

karapazar ortaokulu

× Online Destek