Diyadin Hüseyin Öner İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 08:55

Diyadin Hüseyin Öner İlkokulu

Diyadin Hüseyin Öner İlkokulu
Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 1:05

Diyadin Hüseyin Öner İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkezde olup il merkeze 60 kilometre uzaklıktadır. 18 öğretmen, 386 öğrenci ve 16 derslik bulunmaktadır. Öğretim şekli örgün olup tüm gün ders işlenmektedir. İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi kat kaloriferidir. Konferans salonu, kütüphane ve kantini mevcuttur.

VİZYON

Yaşamayı, hayatı, insanları, doğayı seven ve koruyan, Dünyayı izleyen ve dünyaya açılmayı hedefleyen, Bilime ve bilimsel çalışmalara açık, ezbere dayanmayan, öğrenme isteği kazanmış, Yabancı dili bir araç kabul ederek üst düzeyde öğrenme isteği duyan, Özgür düşünen, kendine güvenen, sorunlarını çözebilen, başkalarının haklarına saygılı, takım çalışmasını benimsemiş, ülkesine ve çağına sorumlu, Sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen ve bunu yaşam biçimi haline getiren, Güzel sanatları seven, yaşamın içindeki güzellikleri güzel sanatlarda bulan, öğrenciler yetiştirmektir.

MİSYON

Öğrencilerimizi milletin kültürel, manevi ve demokratik değerlerini benimsemiş, Atatürkçü, bilimsel düşünceyi rehber edinmiş, ruh, beden ve zihin yönünden sağlıklı ve dengeli yetişmiş, doğayı ve çevreyi koruyup geliştiren, Dünyanın her yerinde başarılı olacağına inanmış, kendine güveni tam bireyler olarak yetiştirmektir.

HÜSEYİN ÖNER İLKOKULU

× Online Destek