Diyadin Günbuldu Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:09

Diyadin Günbuldu Ortaokulu

Diyadin Günbuldu Ortaokulu
Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 1:22

Diyadin Günbuldu Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il ve ilçe merkezine 13 kilometre uzaklıkta olup ulaşım öğretmen servisi ile sağlanmaktadır. 11 öğretmen, 148 öğrenci ve 7 derslik bulunmaktadır. Yemekhane, kütüphane vb. alanlar da mevcuttur. Tam zamanlı eğitim verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Proje çalışmaları ise TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI PROJELERİ düzenlenmektedir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

GÜNBULDU ORTAOKULU

× Online Destek