Diyadin Dokuztaş İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 05:38

Diyadin Dokuztaş İlkokulu

Diyadin Dokuztaş İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 23:52

Diyadin Dokuztaş İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

İl ve ilçe merkeze 20 kilometre uzaklıkta olan Dokuztaş İlkokulu Dokuztaş köyünde bulunmaktadır. 1 öğretmen, 19 öğrenci ve 1 derslik bulunmaktadır. Sosyal faaliyetler oldukça azdır. Normal öğretim uygulanmaktadır. 1 lojmanı var ve kullanılmaktadır. Isınma şekli sobadır.

Vizyon Diyadin Dokuztaş İlkokulu

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

dokuztas-ilkokulu

× Online Destek