Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

agri diyadin cemal kaya anadolu lisesi nerededir

agri diyadin cemal kaya anadolu lisesi nerededir

Ağrı Diyadin Cemal Kaya Anadolu Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Ağrı’nın Diyadin İlçe merkezine bağlı Fatih mahallesi’nde bulunan  Cemal Kaya Anadolu Lisesi İl ve İlçe merkeze 500 metre uzaklıktadır. Okulumuzda toplamda 24 öğretmen, 633 öğrenci, 2 rehber öğretmen, 19 derslik, 2 Fen Laboratuvarı, 2 Yemekhane, 1 kütüphane, 1 konferans salonu, 1 kantin bulunmaktadır. Öğretim şekli örgün olup ders başlama saati 08.00-11.10 ve 12.30-15.40 yani 4+4’tür. Isınma sistemi jeotermal’dir. Yabancı Dil olarak İngilizce ve Fransızca eğitimi verilmektedir. Ulaşımı okul servisleri ile sağlanmaktadır.100 kişilik kız ve 100 kişilik erkek öğrenci pansiyonu mevcuttur.

Vizyon
Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile Ağrı´nın önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.
Misyon

kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek

Cemal Kaya Anadolu Lisesi

İlginizi Çekebilir...!  Ağrı Diyadin Sürenkök İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek