diyadin boyalan ilkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:17

diyadin boyalan ilkokulu

diyadin boyalan ilkokulu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 11:07

diyadin boyalan ilkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta olup ulaşım servislerle sağlanmaktadır. 3 öğretmen, 33 öğrenci ve 3 derslik bulunmaktadır. Öğretim şekli tam gün olup yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi sobadır. Sosyal faaliyetler hiç yok denecek kadar azdır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

diyadin boyalan köyü

× Online Destek