Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı diyadin boyalan ilkokulu

ağrı diyadin boyalan ilkokulu

AĞRI – DİYADİN – BOYALAN İLKOKULU nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta olup ulaşım servislerle sağlanmaktadır. 3 öğretmen, 33 öğrenci ve 3 derslik bulunmaktadır. Öğretim şekli tam gün olup yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi sobadır. Sosyal faaliyetler hiç yok denecek kadar azdır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

diyadin boyalan köyü

İlginizi Çekebilir...!  Ağrı Diyadin Günbuldu İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek