Diyadin Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

6 Aralık 2021 - 06:13

Diyadin Anaokulu

Diyadin Anaokulu
Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 0:14

Diyadin Anaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

İl ve ilçe merkezine 1 kilometre uzaklıktadır. 6 öğretmen, 78 öğrenci ve 3 derslik bulunmaktadır. Kuruma ait lojman bulunmamaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Ayrıca 1 konferans salonu da mevcuttur. Eğitimi tam zamanlıdır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

diyadin anaokulu

× Online Destek