Diyadin Akyolaç İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 16:53

Diyadin Akyolaç İlkokulu

Diyadin Akyolaç İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 22:47

Diyadin Akyolaç İlkokulu nerede, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Ağrı İl merkezine 62, Diyadin ilçe merkezine 13 km uzaklıkta Akyolaç köyündedir. Okulumuzda sosyal faaliyetler yetersizdir. Okulumuzda 3 öğretmen, 41 öğrenci ve 3 derslik bulunmaktadır. Okulumuzda normal öğretim yapılmaktadır.Ders başlama saati 08.20, ders bitiş saati ise 14.30’dur. Isınma sistemi kaloriferdir. 1 lojman bulunmaktadır. Lojman okulla bitişik olup kalorifer ile ısıtılmaktadır.Lojmandaki bir oda ana sınıfı olarak kullanılmaktadır.

VİZYON

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, insan olmanın idealini taşıyan nesillerin yetiştiği, bütün öğrencilerin akla ve bilme dayalı eğitim ortamında hayata ve bir üst öğrenime hazırlandığı, dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu, yönetici, öğretmen, personel, öğrenci,ve velilerin işbirliği ile nitelikli bir model okul olmaktır.

MİSYON

Çağdaş yeniliklere açık, üretim çeşitlerini artıran üreten, ürettiklerini değerlendiren bireyler yetiştirmek.

Akyolaç İlkokulu

× Online Destek