Ağrı Bilim ve Sanat Merkezi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 10:02

Ağrı Bilim ve Sanat Merkezi

Ağrı Bilim ve Sanat Merkezi
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 11:16

Ağrı Bilim ve Sanat Merkezi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Kurumumuz Yaşar Kemal Caddesinde il merkeze 2 km uzaklıktadır. Ulaşımı belediyeye ait servislerle sağlanmaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir. Tam gün eğitim verilmektedir. 9 öğretmen, 20 derslik ve 39 öğrenci bulunmakla beraber müzik sınıfı, resim sınıfı, bilgisayar sınıfı, laboratuvar vs. de mevcuttur.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI BİLİM VE SANAT MERKEZİ

× Online Destek