Ağrı 15 Nisan İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:52

Ağrı 15 Nisan İlkokulu

Ağrı 15 Nisan İlkokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 12:48

15 Nisan İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Sıtkiye Mah.Yeni Van Cad. no:44 Merkez Ağrı’dadır. İl Merkezinde Bulunan okulumuz şehir merkezine çok yakındır. Ulaşımı her yönden kolaylıkla sağlanabilmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. Öğretim şekli örgün olup ikili eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 33 öğretmen, 26 derslik ve 670 öğrenci bulunmakla beraber laboratuvar, bilgisayar sınıfı, kütüphane de mevcuttur.

Vizyon
Bilgi çağındaki öğrencilere Eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan seçkin bir kurum olmaktır.
Misyon
Mutlu, öz güvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

15 Nisan İlkokulu

× Online Destek