Ağrı 100.Yıl Gazi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 08:17

Ağrı 100.Yıl Gazi İlkokulu

Ağrı 100.Yıl Gazi İlkokulu
Son Güncelleme :

05 Eylül 2018 - 11:14

100.Yıl Gazi İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz il merkeze 2 km uzaklıktadır. Ulaşımı kolaylıkla sağlanabilmektedir. Okula ait lojman yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. İkili eğitim verilmektedir. Okulumuzda 17 öğretmen, 7 derslik ve 450 öğrenci bulunmaktadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

100.Yıl Gazi İlkokulu

× Online Destek